švestek

Výsadba slivoní: první krok k zahradnímu ráji začíná výběrem ideálního místa a času pro naše stromy

Představte si ten okamžik, kdy stojíte na zahradě a sluneční paprsky vás jemně hladí po tváři. Jste obklopeni švestkami, které právě zahájily svůj životní cyklus - výsledek vaší práce! Vždyť vysazení přečtěte si více »

jahody

Objevte tajemství jahod a sazenic jahodníku

Sazenice jahod jsou pro zahrádkáře skutečnou lahůdkou. Tyto malé rostliny, ačkoli se mohou na první pohled zdát skromné, nám nabízejí hojnost šťavnatých plodů a poskytují domácí plantáž přírodních po přečtěte si více »

borůvky

Výhody pěstování americké borůvky

Americká borůvka - modrý poklad z Ameriky Borůvka je nejen sladké, chutné a šťavnaté ovoce, ale také výborný zdroj mnoha živin, antioxidantů, vitamínů a minerálů a také vlákniny. Borůvka patří mezi t přečtěte si více »

 

Objevte tajemství jahod a sazenic jahodníku

Sazenice jahod jsou pro zahrádkáře skutečnou lahůdkou. Tyto malé rostliny, ačkoli se mohou na první pohled zdát skromné, nám nabízejí hojnost šťavnatých plodů a poskytují domácí plantáž přírodních pochoutek. Pojďme tedy pěstovat ! Pronikavá vůně zralých plodů na naší zahradě je nespornou výhodou tohoto druhu činnosti. Pro ty, kteří mají omezený prostor, ať už na balkoně, nebo na městské ter...

Výhody pěstování americké borůvky

Americká borůvka - modrý poklad z AmerikyBorůvka je nejen sladké, chutné a šťavnaté ovoce, ale také výborný zdroj mnoha živin, antioxidantů, vitamínů a minerálů a také vlákniny. Borůvka patří mezi tzv. superpotraviny, tedy potraviny přírodního původu, které mají mimořádně vysokou nutriční hodnotu. Superpotravina snižuje cholesterol, snižuje riziko mnoha nemocí a má pozitivní vliv na zdraví a pohod...